Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win8.1 alatt miért fekete az...

Win8.1 alatt miért fekete az asztal háttere?

Figyelt kérdés
Eredetiről van szó, amikor beállítok egy háttérképet a következő bekapcsolásig úgy marad. Viszont utána eltűnik. Mivel reflexből ki szoktam törölni a képek fájlját, ezért most megpróbálom megtartani, hátha az a baja hogy nincs meg ez elérési útvonala (bár ezt kétlem).
2014. máj. 17. 19:16
 1/3 anonim válasza:
Megmondom, ha megmondod, hogy nekem miért nem jön be a számológép gombja alapból, csak ha végighúzom az egeret rajta, és a bejelntkező oldalnál is ez van, ha kattintok kettőt csak akkor jön be a jelszó mező...
2014. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mivel reflexből ki szoktam törölni a képek fájlját"


Figyelj, beállítasz egy képet és törlöd. Mégis mire számítasz? A háttérkép beállítása egy bejegyzés, hogy az XY.jpg lesz a háttérkép. Ha te azt az XY.jpg-d törlöd, a gép honnan a jóistenből rakná ki neked?

2014. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindig töröltem a képet miután beállítottam (win7-en, és szerintem win8on is). Win7-en emlékszem hogy nem volt baj, gondoltam idióta biztosra volt tervezve és beállításnál félre mentette.
2014. máj. 18. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!