Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 101 kiskutya számitógépes játék?

101 kiskutya számitógépes játék?

Figyelt kérdés
Kb. 8-10 évvel ezelőtt,amikor kicsi voltam,emlékszem hogy a szomszédunknak volt egy 101 kiskutyás számitógépes játéka,kutyával kellett mászkálni.Volt olyan rész amikor ijesztő kastélyban kellett lenni.Gondolom az volt Szörny ella háza.Tudja valaki melyik játék lehet ez és hogy honnan lehet letölteni?
2009. dec. 28. 20:43
 1/7 anonim válasza:
Ha még aktuális a kérdés, leírom :) Nos, a játék neve 102 Dalmatians: Puppies To The Rescue. Magyarul 102 kiskutya Kölyök Mentőkutyák.Én megvettem, nem letöltöttem, de itt egy résznek a videója: http://www.youtube.com/watch?v=caqtZrhKyJM&feature=related
2010. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Ez a játék nekem is megvan,amit én keresek az 101 kiskutya,és szerintem ennél is régebbi kiadás lehet...:)
2010. jan. 17. 09:44
 3/7 anonim válasza:

Én vagyok az előző, "kicsit" későn, de találtam valamit. A címe: 101 Dalmatians: Escape from DeVil Manor

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=lQVEQeAqrug&feature=related

2010. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!Ez az a játék:)
2010. máj. 17. 15:23
 5/7 anonim válasza:
Nincs mit :)
2010. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bri11 válasza:
Jujj!Ezt a játékot ismerem,egyszer barátnőm kölcsön adta,de sajnos elromlott a gépünk és letörlődött.Azóta nincs meg.Le lehet tölteni ingyenesen?
2011. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aliz lulu válasza:
az nekem is meg volt.... de most nem tudom hol lehetne letolteni mert nem emlékszem honnan toltotem le....
2016. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!