Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Én egy olyan programot keresek...

Lightnint kérdése:

Én egy olyan programot keresek a mi a számító gép képernyőjét veszi fel?

Figyelt kérdés
A számítógépen lévő hangokat is fölveszi lehessen állítani, hogy a amit mi beszélünk azt fölvegye-e. Olyan mint a fraps, a aTube Catcher de nem ezek. A fraps azért nem jó mert csak 16 percet vesz fel. A aTube Catcher azért mert nem a gép hangját nem veszi fel illetve valamiért nekem tönkrement a hangrögzítős menüpont. Vagyi egy olyan programot keresek a mi felvesz a Windows hangjait és a képét is.

2014. máj. 17. 22:22
 1/4 anonim válasza:
ShadowPlay
2014. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 halalfalo ***** válasza:

A Fraps korlátlan mennyiségű videót vesz fel, én is ezt használom.


Vagy valamilyen demo-t szedtél le, vagy egyszerűen elfogyott a helyed vagy nem tudom.


Amúgy még a Snagit elég jó.

2014. máj. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem tudom, hogy te hogyan szeretnél felvenni, ill. milyen géped van, de OBS-sel(streamelésre használom), lehet felvenni hangot ill. beszédet is(természetesen a képernyő mellett). előnye, hogy ezeket egyből fel is tölti a netre, ahol el tudod menteni, és továbbtölteni youtubera vagy letölteni. hátránya h kell egy twitch.tv-s account hozzá, ahova a videók mennek, ill. miközben veszed tudják nézni azt amit veszel(persze lehet simán felvenni is vele, de akkor gépre menti).a programhoz lehet webkamerát is kapcsolni, és ki is lehet takarni részeket a képernyőből, stb.
2014. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!