Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Partíciókészítés után eltűnt...

Partíciókészítés után eltűnt a meghajtó?

Figyelt kérdés
Létre akartam hozni egy partíciót acronissal az egyik sata-s meghajtómra. Volt rajta 40 giga szabad hely, 30 as partíciót akartam. Elindítottam a folyamatot, viszont megszakítottam, azóta eltűnt a meghajtó és rajta közel 100 giga NAGYON-NAGYON FONTOS adatom. Egy újraindítás utána windows még a bekapcsolás előtt lefuttatott egy fájlrendszer ellenőrzést, utána nem történt semmi, de még mindig nem látja. Érzékelni érzékeli a gép, a bootolási beállításokban is látni, csak éppen a sajátgépben rohadtul nincs ott. Mi történhetett, és hogyan lehetne visszahozni? Nagyon fontos, örök hálám üldözze, aki mond valamilyen megoldást.

2014. máj. 18. 10:08
 1/5 Tengor ***** válasza:

A megszakításnál nagyobb butaság már csak az lett volna, ha sörétessel rálősz a gépre.

Valószínűleg csak a partíciós tábla ment tönkre, azt kell javítani. Viszont mivel ennyire értesz hozzá, hogy megszakítod, jobb ha szakemberre bízod.

2014. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 badbullet válasza:
Sajnos nagy a valószínűsége hogy az adataid elvesztek, lép vissza acronisba,a program tuti látni fogja a particionálatlan területet, hozz létre egy újat és látni fogja a windows. Ha megszakítottad a folyamatot a particiós tábla összeesett mert nemtelejes így a kód rajta.
2014. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ennek a gépnek a puska megváltás lenne, sokszor el is gondolkozom rajta.


Azért szakítottam meg, mert közel egy órája állt egy helyben. Az lemezkezelő szerint RAW lett a fájlrendszere, ilyennel viszont már találkoztam, szóval ha minden jól megy, akkor mindjárt visszaállítom és visszakapom. Azért köszönöm a félig lehordó - félig hasznos kommentet.

2014. máj. 18. 10:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Az acronis látja, és az infó alapján még rajta vannak az adatok, úgyhogy remélem sikerül visszahozni.
2014. máj. 18. 10:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Az acronis viszont NTFS-nek látja.
2014. máj. 18. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!