Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyit ér egy pc játék?

Mennyit ér egy pc játék?

Figyelt kérdés

Ara lennék kíváncsi kinek menyit ée egy pc játék?

Én állta lába ilyen 5000ft környékén szoktam venni játékot pc-re ez nálam a reális ár jó lehet kb 1évet várni kell az új játékoknál de most 12-15 ezret ki fizessek értük megjelenéskor? Mer pl egy kolekció amibe benne van 3rész vagy az adott epizód az öszes dlc-vel(pl bf4 premium edition) az megér nekem is 10 000ft de egy sima játék 6 nál többet nemigen . Ti hogy vagytok ezzel?



2014. máj. 18. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindent letorrentezek, mert régi gépem van (10 éves) és már nem árulják az akkori játékokat. Fogok venni új gépet, de akkor is csak azokat a játékokat fogom megvenni, amik a multiplayer miatt megérik (mint pl. az említett bf4) és akkor is megvárom, amíg lemegy az ára 5-6k környékére, mert nincs valami sok pénzem.
2014. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is pont így vagyok vele .
2014. máj. 18. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
kb. En is ugy vagyok vele mint te csak en sok mas embernel olcsobban birok vasarolni jatekokat ;)
2014. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Steam-en két-három hónappal, de minimum fél évvel a megjelenés után már 3000 körül megkapni. Ha kicsit többet vársz, akkor annál is kevesebbért. Nekem az 5000 feletti az már extrém magas ár, amit csak olyasmiért adok ki, ami nagyon kell.


"Én mindent letorrentezek, mert régi gépem van (10 éves) és már nem árulják az akkori játékokat."


Ööööö...

[link]

2014. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát azért a steamal kapcsolatba vitatkoznék jó néha vannak nagyon durva akciók meg vannak jól árazott játékok de sok olyan is előfordul hogy boltba már csak 2000 steamon meg 5 000ft ért van(...ehez hasonlók)
2014. máj. 19. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!