Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb? Steamen megvenn...

Melyik a jobb? Steamen megvenni a játékot vagy lemezen?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
hogyértve mármint ha steamen veszed meg miben más mint ha lemezen? ha az amire gondolok hogy steamen csak letöltési linket kapsz meg sorozatszámot akkor én a lemezre szavaznék... az mindig ott lesz biztonságban a lemezen a fiókban, bár nem tudom hogy ha staemen veszik meg valaki ( még nem vettem úgy semmit) hogy akkor csak egyszer lehet e letölteni vagy többször... mert ha annyiszor ahányszor akarod akkor majdnem mindegy, bár ha beüt vmi hiba és törölnöd kell mindent vagy mindened elveszik a gépről és még net nélkül is maradsz akkor is ottlesz a lemez a fiókban...szóval én a letöltéses és a kész lemezes vásárlások közül mindig a lemezesre szavazok...
2014. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen jóra gondoltál. Köszi a válaszod
2014. máj. 18. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most rákattantam a Steamre. (Remélem nem bánom meg :-)

Kisebb helyet foglal, tárolja a mentéseket (nem minden játéknál), elképesztő leárazások vannak.

2014. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit a Steamen megveszel, természetesen a tied, azt bármikor, bármennyiszer letöltheted. Ha kell a hely a meghajtón és éppen nem játszol egy adott játékkal eltávolíthatod, majd ha újra játszanál csak egy klikk és újra telepíti. Sok játéknál az elmentett állásokat is tárolják.

Nem kell a patchekkel törődni, mert amint van frissítés automatikusan letölti és azzal indítja a játékot.



A hátránya talán, hogy semmi nem tart örökké, így előfordulhat, hogy maga a Steam csődbe megy.

Ám ne felejtsük el, hogy a "dobozos" játékoknál is egyre inkább gyakorlat, hogy a használatukhoz internetkapcsolat szükséges. Ez egy szerver meglétét feltételezi, ami vagy a játék kiadójáé, vagy akár a Steamé.

Ezek megszűntével ugyanabban a helyzetben lennénk...

(Megjegyzem, ha 10 évet kibír... hol vannak már a 10 évvel ezelőtti játékaim! A legtöbb el sem indulna a mai hardvereken és oprendszeren.


A másik nagy hátránya azok a fránya akcióik!

Mert egy dolog, hogy egy áruház polcán néhanapján megpillantunk egy-egy alkalmi vételt, és egy másik, hogy otthon a számítógép előtt ülve bármikor elénk kerül egy kihagyhatatlan ajánlat. A Steamen heti- napi rendszerességgel áraznak le játékokat. Nagy a csábítás.

2014. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. máj. 18. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok... hát akkor ezek alapján amit az utánamszólók leírtak, ezek alapján már én is steamon venném meg...:D
2014. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!