Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a Microsoft Office World...

Ha a Microsoft Office World 2010 ből nyomtatok fekete szöveget akkor miért szürkén, halványszürkén nyomtatja ki a szöveget?

Figyelt kérdés

a színes szöveggel nem vettem észre hogy halványítana de a feketéből szürke lesz... ( a betűszín a fekete szövegrésznél azt mutatja hogy: Automatikus és fekete kis négyzet van mellette )


a nyomtató nem hibás és a patron sincs fogyóban mert most töltöttem után néhány napja, és előtte is ezt csinálta valamint úgy emlékszem az előző nyomtatómmal is ezt csinálta, de ha viszont OpenOffice-ból nyomtatok akkor ott kinyomtatja rendesen feketével és nem szürkével...



nos szerintetek mi lehet a baj?



2014. máj. 19. 10:22
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy mit állítsak be hogy rendesen feketével nyomtasson?
2014. máj. 19. 18:24
 2/3 A kérdező kommentje:
a kérdés kitétele óta mindent halványan nyomtat és csak akkor hajlandó normálisan nyomtani ha átállítom normálról minőségi nyomtatásra... először csak az én gépemnél cseszekedett, de utána másikkal is, de viszont ha fénymásolok akkor meg ugyan olyan a fénymásolat mint az eredeti....
2014. máj. 24. 12:43
 3/3 A kérdező kommentje:
de ezt csak az én gépemről csinálja, másikkal semmi baj és mindent szépen élénk színekkel nyomtat...
2014. máj. 25. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!