Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám telepíteni a...

Hogyan tudnám telepíteni a Star Wars: Rogue Squadron 3D-t?

Figyelt kérdés

Régen játszottam vele és most újra rám tört ez a vágy. De nem tudom telepíteni mert azt írja ki mikor megnyomom hogy installálja hogy: "The Rouge Squadron setup program was unable to launch. You can install Rogue Squadron by running SETUPE.EXE directly from the Rogue Squadron CD-ROM disc."

Ezek után elindítom a setup.exe-t amikor ezt írja ki:

"A program vagy funkció a windows 64 bites verzióval fennálló inkompatibilitása miatt nem indítható el vagy nem futtatható. Lépjen kapcsolatba a szoftver forgalmazójával, és ellenőrizze, hogy létezik-e a 64 bites windows-verziókkal kompatibilis verzió."

És ennyi :D nem tudok semmit sem csinálni. Próbáltam már a gépen a kompatibilitást megváltoztatni de semmi :/ bárkinek bármi ötlet az kérem írjon.



2014. máj. 19. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Google a barátunk!:)

a játékot nem ismerem, de ahogy utánaolvastam 64 bites rendszereket nem szereti.

itt van egy angol nyelvű leírás mit kellene csinálnod:

[link]


remélem összejön ;)

2014. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :D
2014. máj. 19. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!