Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sikerült valakinek nem eredeti...

Sikerült valakinek nem eredeti Sims 3-ra patch-et telepíteni?

Figyelt kérdés
Nekem nem eredeti a játékom és nem engedi, hogy patch-et töltsek rá, ami fontos lenne mert egy letöltést nem engedélyez így. Amikor telepíteni akarom, azt írja ki, hogy nem jó a régiókód. Ezt meg lehet valahol változtatni? Akinek sikerült már rátölteni az megmondaná, hogy honnan töltötte le a sims 3-at?
2009. dec. 29. 10:02
 1/4 anonim válasza:

[link]

itt az V./9. részt nézd meg. ha ez nem használ, akkor tölsd le a Sims 3. alapjátékot, csak épp máshonnan másmilyet. én is jó pár óráig szenvedtem, mire megkaptam az infót, hogy cserélnem kell

2009. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már úgy is megpróbáltam, ahogy a mysimsen írták, de sajna úgy sem tudom rátenni a patech-et. Most letöltöm máshonnan a simset hátha.
2009. dec. 29. 17:35
 3/4 anonim válasza:
én most lettem kész a razoros sims letöltésével. olyan könnyen ment a patch és a kieg. telepítése, hogy el sem hittem xD isohunt-ról töltöttem a torrentet. -rzr- ez volt a nevében, ha esetleg érdekel. nekem itt segítettek: [link] be kell jelentkezni az sg-re, hogy láthasd a fórumot.
2009. dec. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az 1.7.9-es is sikerült rátenni? Mert én ezzel szenvedek már napok óta, már én is letöltöttem a razorosat, de ezt a verziót így sem engedi.
2010. jan. 2. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!