Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Driver gondod van? (win8...

Driver gondod van? (win8 sajna kilőve)

Figyelt kérdés
Láttam, sokaknak van driver gondja, valószínűleg tudok segíteni. (természetesen nem szoláltatást árulok, hanem SEGÍTEK ha tudok)

2014. máj. 20. 20:29
 1/2 lustig ***** válasza:

Nekem a jobb alsó sávban a wifi ikonnál a piktogram rosszul mutatja a dolgokat (csatlakozva vagyok, van internet, miközben azt mutatja hogy van elérhető hálózat, de nincs rá csatlakoztatva). Ha újra telepítem a drivert egy ideig jó lesz, meg néha vmi csoda folytán megjavul.

Igazából nem lényeges dolog, de már nagyon idegesít, és még nem szeretném újratenni a gépem (az elmentett játékállások miatt)

(lenovo z500 win7)

2014. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lustig ***** válasza:

Illetve van még egy másik gondom, valahol a hálózati megosztást kikapcsoltam, és nem tudom hol tudom vissszakapcsolni (itt az smb (samba) megosztásra gondolok)

Az otthoni csoportnál meg hibaüzetet ír ki.

Nagyon hálás lennék, ha tudnál segíteni!

2014. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!