Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Maxthonban hogyan lehet...

Maxthonban hogyan lehet megcsinálni hogy ne nyisson új fület csak akkor ha a középső egérgombot lenyomom? Nem találtam a beállításoknál.

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Kűlső linkeket ígyis-úgyis új lapon nyit meg. Valamint az előugró ablakokat is új lapon nyitja meg, mert ebben a böngészőben nincs kis ablakos mód.


Ha nem ez a gond, akkor valami komoly gondod lehet a böngészővel. Nekem nem csinál ilyet. Telepítsd újra! Előtte persze mentsd ki a könyvjelzőket, ha kellenek. Távolítsd el a böngészőt, aztán nézd meg, hagyott -e fent valamit. Ha igen, akkor kézzel szedd le. Ez után telepítsd újra.

2014. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha rákatintok pl. a könyvjelzősávban egy linkre azt a régi meghagyásával, új fülön nyitja meg.A Chromban felülírja a régit. (Ott asszem van erre beállítás.)Csak a középső egérgombbal nyitja meg új fülön. Itt is ezt szeretném.Egyébként tegnap szedtem le és telepítettem a Maxthont mert a Chrome vacakolt a grafikával az egyik böngészős játékban.
2014. máj. 22. 18:01
 3/5 anonim válasza:
100%

1. Menü gomb (jobb felős sarok vagy Alt + H)

2. Beállítások (fogaskerék ikon)

3. Fülsor (bal oldalon)

4. Új fül műveletek --- itt be lehet beállítani, hogy mikor nyisson valamit új fülön. Ahol van pipa, ott új fület nyit, ahol nincs, ott az eredeti oldalra nyitja.


Tehát ha a 'Kedvencek megnyitása új fülön' előtt van pipa, akkor új fülön nyitja meg, ha nincs pipa, akkor pedig az aktuális oldal helyére nyitja meg.


Ezzel a beállítással alapból az aktuális oldal helyén nyílik meg a kedvencek sávban lévő elem, ha bal egérgobbal rákattintasz, a "középső egérgomb" (görgő?) megnyomásával pedig új fülön.

2014. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tökéletes , köszönöm.
2014. máj. 24. 18:52
 5/5 anonim válasza:
Nagyon szívesen. Örülök, hogy segíthettem.
2014. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!