Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most akkor hogy is van ez a...

Most akkor hogy is van ez a SEED-elés?

Figyelt kérdés

tegnap kezdtem a torrentezést,szóval zöldfülű vagyok-eddig egész jól megy.csak a seedelés mechanizmusát nem nagyon értem.


letöltöttem egy sorozat egy epizódját kb.40 perc alatt.eddig ok.is.


aztán ugye jönne a seedelés->>megjelenik az a ZÖLD NYÍL a letöltött cucc címe mellett,az állapotnál megosztás van írva.az jó-ugye?

az egész,amit letöltöttem összesen 174Mb.


Seedek-nél ezt írja:0(427)

Peerek:12(1025)

feltöltés:itt ugye változik az adat

hátralevő idő:7h46m(de ugye ez is változik)

feltöltve:11.9MB,12MB stb..

arány:0.069,0.074 stb..


akkor ezek az adatok most mit is jelentenek?megy a seedelés?

miért tart olyan sokáig?meg kell várnom amíg a "feltöltve" résznél annyi lesz mint a letöltött cucc mérete??


szóval meddig kell várnom?:O

bocsi a laikus kérdésekért..:Omajd remélem belejövök...


2009. dec. 29. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Üdv

Annyi h amit letöltesz azt hagyd ott nem kell törölni de a gépről sem a Fájlokat.

És addig kell töltened amig vki te tőled le nem szedi.

vagyis írja h feltöltve hány mb addig vársz mig annyi lesz amennyi a letöltési mérete.

de azt mutatja is és az időt is

ha olyan a neted nem lesz baj ha ott hagyod kb 1 napra attól függ milyen a feltöltési sebességed és hogy megy a géped.

2009. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Seedek-nél ezt írja:0(427) mennyi embertől töltöd

Peerek:12(1025) menyi ember szedi

feltöltés:itt ugye változik az adat

hátralevő idő:7h46m(de ugye ez is változik) 1.0-és arányig számol vissza( tehát ha 174MB-ot eléred)

feltöltve:11.9MB,12MB stb..

arány:0.069,0.074 stb..


Addig vársz amíg akarsz, akár éveken keresztül is tolhatod fel.

2009. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

értem.köszi nektek.csak arra voltam kiváncsi,h.kikapcsolhatom-e a gépet..akkor törlődik az egész?amit eddig visszatöltöttem,az se érvényes akkor már-ugye?


de köszi,sokat segítettetek:)

2009. dec. 29. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

attól függetlenül h vmit töltesz vissza, még tölthetsz le mást is

nem muszáj 100%-ig visszatölteni, de akár töltheted hónapokon át is, ha bennhagyod a kliensedben, arra figyelj hogy a torrentoldalon ne legyen az arányod(fel/letöltött mennyiség) túl kicsi(1 körül ill. afölött jó)

természetesen a feltöltés lassabban megy, hiszen a netkapcsolatok feltöltési sebessége általában kisebb mint a leöltési

2009. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oksi.szóval ha nem törlöm akkor kikapcsolhatom a gépet?
2009. dec. 29. 19:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, ha kikapcsolod nem vész el a feltöltött mennyiség, az oldal és a torrent kliens is számolja
2009. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

szuper.köszönöm:)

természetesen mindenkinek jár a felpontozás;)

2009. dec. 29. 19:10
 8/11 A kérdező kommentje:
még az a kérdés lenne,h.ha egy olyan oldalról szedtem le ezt a filmet,ahol jelenleg free leech van,(akkor ugye nem is számolják a feltöltést)ez esetben ne erőlködjek ugye?
2009. dec. 29. 19:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
free leechkor csak a letöltést nem számolják, a feltöltést igen, töltsd csak, jól fog jönni az a feltöltött mennyiség:)
2009. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jah értem.oké:)

köszi;)

2009. dec. 29. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!