Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs kép a megírt filmben?

Miért nincs kép a megírt filmben?

Figyelt kérdés
Gépen volt hang, kép, minden klafa, és eddig bármit írtam ki, az asztali DVD is rendesen lejátszotta. A mai napon 6 lemezt írtam meg, ugyanúgy, mint eddig, olyanokat is, amit egyszer már megírtam és vitte a DVD, de a mostaniaknak csak hangja van, kép nincs, pedig AVI-s filmek. Nem torz, hanem egész egyszerűen üres képernyő, mintha mp3-at játstanék le. Mi lehet a baj?
2009. dec. 29. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen progival irsz, mert lehet hogy az a gond! es az asztali dvd lejátsza a régebben irott lemezeket? a számitógéppel próbáltadd beolvastatni a filmet?
2010. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

milyen progival irsz, mert lehet hogy az a gond! es az asztali dvd lejátsza a régebben irott lemezeket? a számitógéppel próbáltadd beolvastatni a filmet?


Nero 6-tal, de mindig is ezzel írtam. Az asztali lejátssza az eddig írt filmeket. A gép felismeri, amit utoljára írtam.

2010. jan. 1. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
nah, ez nagyoon nagyon furcsa dolog! és az 5 közul 1et sem visz?? milyen márkályu a dvd, más dvdre próbáltad irni? az asztali lejátszo milyen márkáju? próbáltad ugyanazokat a filmeket ráirni 2 olyan dvdre?
2010. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!