Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Halvány remény, azaz a 0xc0000...

A kiejthetetlen kérdése:

Halvány remény, azaz a 0xc000007b-s hibakód. - (? )

Figyelt kérdés

Rengeteg játék és program (Origin, Goat Simulator, XCOM - Enemy Unknown, több nem jut most eszembe) elindításakor adta már ki az alkalmazáshibát a Windows.


Így hangzik pontosan, aki nem tudja, hogy miről van szó:

,,Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc000007b). Az alkalmazás bezáráshoz kattintson az OK gombra."


Néhány adat és paraméter:

°Windows 7 Ultimate sp1 64x (EREDETI)

°4GB Ram (bár nem sok köze lehet a dologhoz)

°Intel HD Graphics 2GB (szintén irrelevánsnak gondolom)

°Intel Pentium 2020M, 2400 MHz (24 x 100) (szerintem ez sem releváns)


Egyszerűen nem találok megoldást. Rengeteg dolgot próbáltam már. A Visual C++-okkal is variáltam. (CSAK a legújabbat raktam fel, vagy felraktam mindet, vagy egyesével mindet úgy, hogy éppen csak az adott verzió volt fent, pl. csak a 2008-as, vagy csak a 2010-es). A legújabb DirecX van fent, A legújabb .Net Framework.



#hibakód #Origin #alkalmazáshiba #megfelelően futni
2014. máj. 22. 22:48
 1/7 A kérdező kommentje:

A konkrét kérést kifelejtettem, de szerintem egyértelmű:

Hogyan lehet megoldani a problémát?

A válaszokat előre is köszönöm.

2014. máj. 22. 22:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Dependency walker megmondja, mi a bibi.
2014. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megtaláltam azt a fájlt, mely a problémát okozza, illetve nem x86-os, mint a többiek. De törölni hogyan tudom?
2014. máj. 26. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Jééé, volt a múltkor egy ember ugyanezzel a hibával. Ugyanezt javasoltam neki, bár kevésbé volt önálló, lépésről lépésre segíteni kellett neki. Ugyanerre jutottunk, csak nála fordítva volt, a 64 bites helyett az egyik DX fájl 32 bites volt.


A fájlt nevezd át (törlés helyett). Ha nem megy, akkor csökkentett módban menni fog. Utána futtasd ezt: [link]


Meg fogja oldani a problémát (elvileg).

2014. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A probléma az az, hogy fele x86-os fele x64-es fájl a dependency walkerban. Ebből mutass kiutat. :S
2014. máj. 27. 00:51
 6/7 anonim ***** válasza:
A system32-ben csak a 64 biteseket, a syswow64-ben meg csak a 32 biteseket hagyd meg, utána mehet a telepítő.
2014. máj. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cecee válasza:
nekem is ez a baj.. meg tudtad csinálni??
2016. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!