Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az uTorrentnél van ez a hash...

Mate1223 kérdése:

Az uTorrentnél van ez a hash hiba. Elvileg mindent letölt de ha egy játékot töltök le és mondjuk: 13 GB a játék és Kárbaveszett: 10 mb (1 hash hiba) akkor ha benne van ez a hash hiba nem tudom feltelepíteni. Hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Csak telpítésnél van ez ha mondjuk egy filmet szedek le nem zavarja a hash hiba... Amikor telepíteni akarom kb a felénél, azt írja hogy s"source file is corrupted"..

2014. máj. 23. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A hash hiba csak statisztikai adat. Addig nem ér véget a letöltés amíg minden helyes szeletet meg nem kapsz. Ha csak olyan seeder van aki hibásat forgalmaz, a kliens végig el fogja dobni (ettől nő a statisztika), a letöltés pedig ne mér véget és nem használható a fájl.


Ha már a letöltés véget ért, nálad nincs hibás tartalom. Valószínűleg más jellegű lesz a probléma, például maga a feltöltött tartalom hibás, nem pedig forgalmazási hiba van (a hash hiba abból adódik).

2014. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Csak sajnos tök mindegy hogy honnan szedem le meg mit szedek le akkor is aktív a hiba... Néha csak azért is leszenvedtetem és akkor imádkozok hogy ne legyen benne hash hiba..
2014. máj. 23. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyomj rá egy újraellenőrzést! Hamarabb megvan...
2014. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kényszerített újraellenőrzés után sem megy sajnos.. :/
2014. máj. 24. 06:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Deluge-ban bevált nekem, amikor egyszer kellett. :)
2014. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!