Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Formázás nélkül Pc-re a...

Formázás nélkül Pc-re a HDD-t? Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Xbox hddre raknék játékokat, de mikor gépre raktam, nem láta, majd valahogy formáztam és eltüntek az adatok róla, aztán raktam rá játékokat.

De mikor az xboxba vissza raktam a hdd-t nem ismerte fel, ezért ottis formáztatam és így cseszhetem a játékokat..-_-

És sajnos nem egyhelyen van az xbox és a pc, szóval , nemtudok kísérletezgetni..


Akkor hogyan tudom azt megoldani, hogy ha a pcre rárakom a hddt, sata kábelen keresztül, ne csak formázásal lássa a pc, és maradjanak meg az adatok?!?!


(Mobilról írtam, szóval ha bármi hiba van bocs,,)



2014. máj. 23. 19:51
 1/2 Tengor ***** válasza:
Ha a játékot lopod, miért nem lopsz olyan HDD-t, amin már rajta a játék? Az is ennyibe kerül és még a formázással sem kell bajlódni!
2014. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ismerem az xboxot, de szinte biztosra veszem, hogy más file formátumot használ. Ha te pc-n win-t használt, akkor az ntfs-re formázza a winyót (kivéve ha régebbi a windows). Particionáld meg a winyót 2 részre, az egyiket használd win alól, a másikat meg xbox alól mondjuk.
2014. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!