Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hibaüzenet: Office File...

Hibaüzenet: Office File Validation detected a problem while trying open this file. Opening it may be dangerous?

Figyelt kérdés
Microsoft Word 2003-ban létrehozott doksi, ami jelszóval is el lett látva - a címben jelzett hibaüzenet kíséretében nem nyitja meg. A hiba üzenet szerepel több fórumon, ill. a Microsoft oldalain is, de a kínált javítók (Fix Kit) installálása után is marad a probléma. Közben az Office 2003 támogatása 2014. április 8-án megszűnt [link] | Próbáltam a .doc-ot Word 2010-es verzióval is, a jelenség ugyanaz.

2014. máj. 24. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ingyenes, a Word 97-től a legújabb MSOffice fájlokig megnyit mindent, mindenre menthető. Ezt telepítsd, nekem sok régi fájlom van, évek óta használom: LibreOffice a neve. A két fájlt kell letöltened, a nagyobb a progi, a kisebb a nyelvi fájl.

[link]

[link]

2014. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok pénzért saját magával se kompatibilis! Na ez a Microsoft Office, ezért töröltem le már 2010-ben és telepítettem az OpenOffice-t.
2014. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!