Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Be lehet-e állítani a VLC-ben?...

Be lehet-e állítani a VLC-ben? Hogy

Figyelt kérdés

1. ha egy adott könyvtárban több videófájl is van akkor az egyik lejátszása után automatikusan elkezdje lejátszani a következőt? Mint a MPC Home Cinema-nál a Lejátszás után --> Play next in the folder funkció.


2. videóba történő beletekerés közben ne látszódjon az ilyenkor feljövő fehér sáv? Erre gondolok:

[link] Ha valaki nem érti/kíváncsi rá hogy ez miért fontos nekem elmagyarázhatom.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 24. 17:37
 1/5 Tengor ***** válasza:

1.) Lejátszási listát hozz létre! Jelöld ki mindent és jobb gombbal add a VLC lejátszási listájához.

2.) Eszközök / Beállítások / Feliratok és OSD / [] Képernyőkijelzés (OSD) bekapcsolása

2014. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Mondjuk utána még azt is állítgatni kell hogy ábécésorrendben játssza le őket, ill. ahogy látom ha letiltom az OSD-t minden más is kijelzés is letiltásra kerül. Úgyhogy továbbra sem lesz kedvencem ez a médialejátszó, legalábbis ami a kezelését illeti.
2014. máj. 24. 18:10
 3/5 Tengor ***** válasza:
Túrd még meg a beállításokat, simán lehet, hogy külön-külön is lehet állítani az OSD elemeket.
2014. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem, szerintem nem lehet.


Más: eszembe jutott még valami és csak azért nem akarok új kérdést létrehozni. Szóval: és léptetni lehet-e VLC-ben? Képkockánkénti léptetésre gondolok. Ez is egy olyan funkció amit hiányolok/nem találok.

2014. máj. 24. 19:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Na erre viszont közben már rájöttem.
2014. máj. 24. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!