Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez melyik program ikonja?

Ez melyik program ikonja?

Figyelt kérdés

[link]

Egyfolytában elindul a program, ahogy elindítom a gépet. Nem jön be semmi ablak, de alt + tabban látom, hogy fut, viszont a nevét nem írja ki. Ctlr + alt + delete sem írja az alkalmazásoknál, hogy futna, pedig fut. Átváltani sem tudok rá. Mintha egy láthatatlan korlát lenne, ugyanis ami ikonok előtt elhelyezkedik az asztalon az "ablak", azokra rá sem tudok nyomni.



2014. máj. 24. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy visual express progi, valószínűleg barátaid szórakoznak veled, de ha leállítod a folyamatoknál az egyik vb-set, akkor ez is le fog állni asszem.
2014. máj. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megnéztem, valóban van egy vbc.exe nevű visual basic folyamat, de akárhányszor nyomok rá, hogy leállítás, mindig újra bekapcsol 1 másodpercen belül. :(
2014. máj. 25. 01:26
 3/4 Makker bolha ***** válasza:

Ez az icon az visual basic alap program icon! HA csinálsz valami programot és akkor ezt az alap ha nem teszel mást!


Ha a haverod szórakozik veled akkor csinált 1 progit ami láthatatlan (énis tudok :D ) de azt h 1 ms belül bekapcsol arról nem tudok h lehet :/ újratelepítés vagy a keresőbe írd h "visual" és ha talál valamit ami egyezik az iconal töröld, és lehet letörlöd pont azt a programot.

2014. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Én csináltam olyan vb-launchert, ami mindig leállította a gépet, mint szolgáltatás beletelepedett egy összefoglaló többszálas svchostba, simán lehetséges.)
2014. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!