Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSN-be lehet olyan embernek...

MSN-be lehet olyan embernek írni, aki törölt?

Figyelt kérdés
Mármint létezik-e olyan kiegészítő, vagy program, amivel ha üzenetet írok az is megkapja, aki törölt engem?(csak törölt, nem tiltott)
2009. dec. 30. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te nem törölted le,akkor simán tudsz neki írni...
2009. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Üdv.!


Szerintem nem. Töröljed te is, aztán vedd fel újra. Aztán ha visszaigazol újra tudsz vele beszélni. (Nyilván ha nem valami vita, vagy veszekedés folytán törölt, mert akkor mindegy lenne, még ha tudnál neki írni is, de így ez az 1 lehetőséged megvan.)

2009. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem véletlenül törölt, vagy nem vette észre, nem tudom, és most nem tudok szólni neki.
2009. dec. 30. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor nem kapja meg az üzenetet ,ha le is tiltotta...Ha csak törölte,írhatsz neki, és fölül ki fogja neki majd írni ,hogy nem vagy a listáján...


Tudom,hogy lehet.Már volt ,hogy úgy írtam rá,hogy törölve voltam.Szóval nem kell kioktatni;)

2009. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tiltott. Akkor köszi.
2009. dec. 30. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!