Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A szervizek mennyire foglalkoz...

A szervizek mennyire foglalkoznak azzal, hogy a gépre telepített szoftver jogtiszta e? Ha mondjuk HDD meghibásodik viszont a rajta lévő oprendszer nem teljesen legális, azért tehetnek feljelentést?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lesz@rják :D
2014. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.


Sőt. Most vittem szervízbe a gépem, és mikor visszakaptam, még annak örülhettem hogy nem töröltek le véltelenül valamit, mert bizony felraktak rá minden sz*rt, főleg google chrome-ot, én meg nem tudom pontosan mit babráltak, és hogyan szedhetném le.

2014. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem foglalkoznak vele de ha azt akarod hogy telepítsenek fel valamit az csak jogtiszta lehet..
2014. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne telepítsenek semmit... bad sector van a vinyón és azt mondták, hogy cserélik ha postán feladom nekik csomagba akkor 1-2 hét múlva küldenek egy újat. Viszont ezen nem a win7 van fent, hanem a win8 ami nem teljesen jogtiszta... :D
2014. máj. 26. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Dolgoztam olyan helyen, ahol volt szerviz. A kutyát nem érdekelte, mi van a lemezeken, csak az volt a feltétel, hogy ha az ügyfél hozott valami programot, amit fel akart telepíttetni, annak jogtisztának kellett lennie. Amúgy a srácok minden merevlemezt átnéztek, van-e rajta valami, amit érdemes lemásolni. Nem szóltak azok semmiért, pedig voltak elég meredek dolgok is.
2014. máj. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!