Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A toshiba driver támogatása...

A toshiba driver támogatása egyenesen felháborító, milyen alternatívák léteznek?

Figyelt kérdés
Van egy toshiba satellite l850-13u laptopom, de a display driver hozzá már 1 éves! (AMD kártya) Van valamilyen costum amd driver hozzá? (maga az amd sem készít toshiba laptopokhoz drivert...)

2014. máj. 26. 19:06
1 2
 1/13 Tengor ***** válasza:
Ha a mostani driver jól működik és kihozza a maximumot a kártyából, akkor minek készítsen másikat?
2014. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nyilván , ha jól működne akkor nem panaszkodnék :)


Már mikor megvettem akkor is artifactolt a kártya, hogyha a ccc-ben a PowerPlayt bekapcsoltam, viszont ha nem kapcsoltam be akkor meg az alkalmazások nem használták a kártyát! RadeonPro-val kellett megoldanom , hogy minden program futtatásakor a legnagyobb teljesítményű GPU-t alkalmazza....


Ezért vagyok mérges

2014. máj. 26. 19:14
 3/13 P.O.C. ***** válasza:

[link]

Step 1: Notebook Graphics

Step 2: Radeon HD Series

Step 3: Radeon HD7xxxM

Step 4: Kiválasztod az operációs rendszert.


Ha nem megy fel, akkor semmit sem tehetsz. Ezért szoktuk mondani itt, még ha le is pontoznak érte sokszor minket, hogy a laptop nem játékra való.

Egy Desktop hardver sokkal rugalmasabb, gyorsabb és tovább is támogatják szoftveresen.

2014. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tengor ***** válasza:
Minden más drivert feltettél rendesen? Nehéz elhinni, hogy a gépet vásárló minden felhasználó csak buherálással tudta használni a dedikált kártyát...
2014. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 P.O.C. ***** válasza:
TIPP: Esetleg próbáld meg egy újabb Toshiba modell, VGA driverét felrakni.
2014. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem megy fel , már próbáltam.


Tisztában vagyok vele, hogy nem játékra való, de még az alap specifikációkat sem hozza, amit elvileg tudnia kéne! Mármint a gyári driverrel. Azért egy super meat boy-t vigyen már el úgy, hogy ne nekem kelljen még szarakodni radeonproval stb :'(

2014. máj. 26. 19:19
 7/13 A kérdező kommentje:

Válasz a 4. válaszolónak.


Konkrétan szervizben is volt, mert azt hittem hardware hibás, ott visszaküldték hogy semmi baja a hardwarenak, driver bajok vannak, és feltették nekem a drivereket, de ugyanúgy fos volt.... :(

2014. máj. 26. 19:21
 8/13 Tengor ***** válasza:
Utility progikat is feltették/tetted?
2014. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen :)
2014. máj. 26. 19:26
 10/13 P.O.C. ***** válasza:
Állítólag ezeknél a switchable graphics -os szörnyűségeknél azt sem mindegy milyen sorrendbe telepíted a VGA drivereket, előbb az Intel APU -ét kell, utána meg a diszkrét kártyáét. Legalább is ez olvasható néhány fórumon, nem tudom még nem volt switchable graphics -os notim és amennyi panasz érkezik erre a technológiára, szerintem nem is lesz. :)
2014. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!