Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a windows 7em, mi...

Nem indul a windows 7em, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Elkezdi tölteni a kis villogó windows emblémát, de mielőtt összeérnek folyamatosan újraindul és csökkentett módba sem lehet elindítani. Most telepítettem újra utána pedig újra is indítottam és használtam kicsit, de miután kikapcsoltam és be akartam kapcsolni, mar az előbb említettek történtek. Kérlek segítsetek.

2014. máj. 27. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi mindig hardverhiba. Azt kell kiderítened, hogy pontosan melyik hardver, és az kicserélni/kiiktatni.
2014. máj. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem feltétlenül hardware hiba. Lehet (söt több, mint valoszinü), hogy bootsector hiba. Tegyél be egy LiveCD-t, ments át minden adatot, majd probald meg kijavitani a bootsector-t es inditsd újra. Ha nem segit, telepítsd újra a Win7-et, az majd mindent megold, de ha mégsem, akkor szervíZ...
2014. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 golyolábu válasza:

szia.

Ha még rendelkezel Win98 boot lemezzel akkor sima ügy, mert az még mély formázást csinált, az az bootszektorokat javított, ha az a hibája.

2014. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. A sérült bootszektor hardver, de mindegy...

2. A win98/DOS nem tud 48 bites LBA-t, azaz 137 gigásnál nagyobb vinyókat nem tud kezelni.

2014. máj. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Újra telepítettem de semmi, ugyan az.:/

Hát sajnos nincs win98as lemezem.:/

De mostmár azt is csinálja hogy elkezdi tölteni utána villan egy kék kép valamilyen fehér felirattal, es akkor indul újra.

2014. máj. 27. 09:49
 6/7 anonim válasza:

Az en ismerosom laptopjanak ugxanez volt a hibaja. Az ove is bootsector hibas volt, de ha jol emlekszem, neki egy ujrateldpites utan megoldodott. Ha beteszed a lemezt, van egy helyreallitomenu, amivel ki tudod javitani az MBR-t. Kivalasztod, majd elinditod a parancssort es beirod:

bootrec /fixmbr

Elmeletileg ez megoldja.

Vagy nezz utana a googlin, hogy "win7 bootsector hiba"

2014. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vortrex ***** válasza:

Szerintem RAM hiba, én jártam már úgy, hogy megdöglött a gép majd újra telepítettem és rá fél órára megint behalt, Missing ntldr-t és hasonló nyalánkságokat írt, mindig azt a fájlt hibáztatta, amelyiknél épp megadta magát a memória. És ez egybe vág a kék képernyővel is.


Nem könnyű meghatározni a hibát, mert hiába cseréled ki a ram-ot muszáj újratelepíteni a gépet, mivel tönkre ment benne valamilyen fájl, amitől megállt.

2014. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!