Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baj van a PrintScreen-el?

Mi baj van a PrintScreen-el?

Figyelt kérdés

A Need for Speed Most Wanted (2005) játékból (a játék gondolom nem fontos) szerettem volna képeket készíteni PrintScreen-el, de mikor Paint-be másoltam volna a képet az asztalról készült képet illesztett be, vagyis nem a játékról csinálta a képet hanem az asztalról, mintha a játék nem is ment volna.


Mivel van gond a játékkal vagy a prints screen-el?



#Need for Speed #printsrceen
2014. máj. 27. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

printscreen el semmi baj elvileg a játék a telepitési könyvtárába létrehoz egy screenshots mappát és oda menti el

ha mégsem akkor lehet hogy a játékot windowed módban tolod

2014. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

játékból nem tudsz printscreen-el képet csinálni. ennek technikai okai vannak...


próbáld ezzel. [link]

2014. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(ja igen azt figyelmen kívül hagytam hogy lehet, hogy maga a játék viszont tud képernyőképet készíteni... de ahogy az első hozzászóló írta, azt nem a vágólapra fogja másolni)
2014. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!