Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet újra előhívni a...

Hogy lehet újra előhívni a Tomb Raider 2-nél a beállításokat?

Figyelt kérdés

Első indításnál elődobott egy ablakot ahol mindenfélét belehetett állítani, megjelenés, hangok stb...

Ezeknél a régi játékoknál csak ott lehetett részletesen állítgatni a dolgokat, a játék menüjében nincs mód ilyesmire (ilyen részletesre legalábbis).

Első indításnál be is állítottam ezt azt csak valamit nagyon elcsesztem mert a kisfilmek nagyon rossz minőségben futnak le. Szeretném visszaállítani a dolgokat de nem tudom hogy érjem el megint, mivel már ha elindítom a játékot nem jön be a beállítás hanem rögtön jön a játék.

Most telepítsem újra? D:



2014. máj. 28. 07:54
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és a diving area pálya végén mindenképpen kidob a játékból :C
2014. máj. 28. 07:59
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha valóban a régi tr2 akkor a kis könyv jobbra /balra lapozgatásával eléred a funkciót


vagy a játék mappájában kell lenni egy setup.exe nek azzal

2014. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!