Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a legjobb hibajavító...

Kario kérdése:

Mi a legjobb hibajavító program gépre?

Figyelt kérdés

Rengeteg hiba van a gépemen. Pl asztalon jobb klikk-->új--> és itt nincs mappa csinálás ikon.


Ha letöltök torrentről, akkor 3-4mp múlva elmegy a net, majd 5-10mp múlva a gép is lefagy. Netről letölteni nem tudok, mert nem indul el a letöltés az olyan helyeken ahol nincs időkorlát. 1hónapja van ez. Eddig semmi baja nemvolt, amikor 100mbal töltöttem/mp-ként akkor sem volt semmi baja a gépnek. A géppel nincs baj, 4cpu, 2,7ghz proci, 4gb ram stb.

Olyan programot keresnék ami helyrepofozza a WINDOWS könyvtárat. És így meg usznám a gép újratelepítést.



2014. máj. 28. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát neked a Windows nagyon el van cseszve.

Szerintem futtass le egy vírusírtót.

95%-ba mondom,hogy vírus van a gépeden.

Próbálkozz még a rendszervisszaállítással.

Ha ez sem segít,akkor formázás,újratelepítés.

2014. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:

Nem úszod meg. A foltozott rendszer nem lesz már soha olyan, mint az újra telepítéskor. Most foltozol rajta fél órát, aztán egy hét múlva megint felet, aztán következő héten is. Ha meg újrateszed két óra alatt akkor egy hónapig talán nincs rá gond.

Tölts kevesebbet visszaszámlálós helyekről és akkor nem kell havonta újrapakolni!

2014. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

AVG vírusírtó 2013 szerint nincs 1 vírum sem a gépemen.

Advanced system care pro legujabb szerint sincs, se hiba.

Újratelepítéssel az a gond, hogy nemtudom a gépemen lévő dolgokat kimenteni ( C meghajtó kicsi )

Nincs semmilyen külső tároló egységem 4gbos pendrivon kívűl.. :/

vagy ha valaki segítene ez a windows7 mellé felrakni mégegy windows 7et azt megköszönném. ( bekapcsolásnál választani kell ) De nagyon nem értek ehhez, és ha valamit elrontok, akkor nem lesz rendszer a gépen xD

2014. máj. 28. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy tört Windows-od van?

Mert ilyen problémák egy lopott Windows-nál szoktak előfordulni.Lehetséges,hogy olyan verziót töltöttél le amibe már belepiszkáltak.Ha nincs vírusod,akkor csak ezt tudom elképzelni.A legközelebbi újratelepítéskor létrehozol egy D partíciót,amire tudod menteni az adatokat,fájlokat,dokumentumokat,így nem fognak elveszni telepítéskor.Vagy csinálhatsz magadnak egy hálózati meghajtót is.Első voltam.

2014. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, de már 2éve fut normálisan. utobbi 1-2hónapta történt valami. tudtommal a win7 telepítése után már nem lehet állítgatni a meghajtók nagyságát stb.
2014. máj. 28. 14:31
 6/6 Tengor ***** válasza:
Bizonyos korlátok között lehet, partíció manager programmal.
2014. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!