Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videózásba segítene valaki?

Videózásba segítene valaki?

Figyelt kérdés
az lenne a probléma hogy actionnal próbálnák felvenni mondjuk egy játékot (cod4,bf4,lol,minecraft) és amikor lolba recordolom és leállítom eltünt a cucc,cod4be else indítja a recordot. mi lehet ez?Ki mit ajánl mivel vegyek videóra mondjuk egy gameplayt,20-30percest minimum?
2014. máj. 28. 16:37
 1/2 A kérdező kommentje:

frapsal 5perc 7.50GB szóval az nem olyan jó,illetve hogy lehetne lejebb venni a grafikát a videóba mondjuk?

KI MIT AJÁNL mivel vegyek fel videóra egy gameplayt?

Tudom ebbe most sok hiba akad meg ilyenek csak most sietek bocsi.

2014. máj. 28. 16:39
 2/2 anonim válasza:
Nekem Nvidia kártyám van és az Nvidia experinceben van egy olyan progi, hogy 'shadowplay' én azzal szoktam videót venni. Nagyon jó program szinte FPS-t sem veszítek és qrva jó a minőség is, ráadásul nem is foglal sokat.(20 perc 7-7.5 giga). Ha nem Nvidiád van, akkor sajnos nem tudom.
2014. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!