Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letörlöm az uplayt, és...

Ha letörlöm az uplayt, és újra felrakom, akkor az általa felrakott játékok helyét, felfogja ismerni, vagy tölthetem le újra?

Figyelt kérdés
( Jó válaszokat zöld kézzel jutalmazom. )

2014. máj. 28. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Registrybe ír, azt csak nem törlöd ki...
2014. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azért akarnám kitörölni, mert nagyon lassan lassan jelentkezik be, /már ha bejelentkezik/, és nem menti a cloudba se a dolgokat. Ráadásul, a multiplayer sem működik, mert legtöbbször nem tud kapcsolódni a Uplay-hez. Nem értem, mi lehet a probléma. A netem upc 2.4 Ghz, és minden betölt rohadt gyorsan, steam, origin is megy. Csak ez a sz@r nem... Szerinted mivel lehetne fixálni? Most frissítettem, de ugyan olyan. Lenne esetleg valami ötleted?


Képek:


1# [link]


2# [link]

2014. máj. 28. 19:54
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocs, az elírásért.

1 lassan.

2014. máj. 28. 19:55
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja, és jelentettem már a uplay support-nak, angolul, magyarul is, de hát szokás szerint sz@rtak az emberre. Ezen kívül, még találtam két hasonló esetet is, ami eléggé hasonló az én esetemhez is, de amit leírtam megoldásként az nálam nem működött.


Linkek:


1#: [link]


2#: [link]

2014. máj. 28. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:

2.4 Ghz-es netet én is akarok.

Egyébként pedig uplay-újrarakással lehet, hogy megoldódik.

2014. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Újra raktam, de még mindig tetű lassú. Több percig is pörög az hogy, frissítések keresése... Ezt kéne valahogy, fixálni. Lenne esetleg egyéb ötleted?
2014. máj. 28. 20:08
 7/10 A kérdező kommentje:

Most újabban ezt hozza be: [link]

Lol, ezek a Uplay szerverek elég sz@rok, hogy őszinte legyek.

2014. máj. 28. 20:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Az uplay szerverek minősége kitűnő, a tűzfalad minősége azonban lehet, hogy gyengébb, mert az is okozhatja.
2014. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gyengébb? Minden default a gépen, mert nemrég lett felrakva a win7 64-bit. A tűzfalon belül, hol találom? Mert a speciális beállításokon belül, ahol engedélyezni lehet a programokat, ott nem találtam... Miért, nálad gyors a Uplay?
2014. máj. 28. 20:59
 10/10 A kérdező kommentje:
Az jelenthet valamit ha router-ről vagyok, nem wifi-ről? Vagy az nem változtat semmin?
2014. máj. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!