Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 windows7 windows 7...

Win7 windows7 windows 7 frissitések lementése?

Figyelt kérdés
A gépemen teljesen jogtiszta win7-van,de a gépre a frisitések a neten jönnek és az kéne hogy ezt ne keljen letőlteni minden feltelepitésnél csak az újakat ezeket hogyan tudom lementeni a meglévő rendszerből?
2009. dec. 30. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy ezt le kell töltened ennek ez a menete!

Nemhiszem hogy lenne frissités pack a win 7hez!

Töltögesd csak le nyugodtan nem olyan sok idő az!

2009. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De elméletileg mér hallotam rola hogy ne kelljen minden telepitésnél letőlteni!
2009. dec. 30. 23:48
 3/7 anonim válasza:

Ha minden igaz van mód arra, hogy legálisan integráld a frissítéseket az általad megvásárolt jogtiszta Windowsodhoz(telepítő). Ugyan ez a helyzet a gépedhez való driverekkel...

Mindezt hogyan? a gyakorikérdések.hu a barátod. :)

2009. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Innen letölthetők és elmenthetők.

2010. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
most azt magyarázd már el hogy mire jó ez amit te mondasz???Az én windows 7esem is eredeti,csak netről lett lopva...gondolom nem érdekel téged sem mint ahogy mást se hogy eredeti vagy nem a tied.A kérdés az hogy miért nem akarod leszedni a frissítéseket rendszer telepítés után.Azt nem minden nap csinálod.3 hónaponta még megértem...és olyankor miért zavar ha a rendszer automatikus frissítésen keresztül leszedi a dolgokat?Max 5-6 klikkedbe fáj...szóval nem értem minek akarsz te kínlódni,tájkolni....
2010. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolok!1. mert az egyik gépbe nincs net amiről le szedjem! 2. minek minden telepitésnél u.a zokat leszedni! 3. gondoltam van, mint az xp-nél! előre is köszönöm!
2010. jan. 4. 22:55
 7/7 anonim válasza:

az előző hozzászólónak.

Mert pl nem 10 megás nete van, hanem mondjuk 256kbit-es, mert mondjuk egy olyan országban él, stb... csak épp magyar...

2010. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!