Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet-e úgy worben vagy...

ToTo1981 kérdése:

Lehet-e úgy worben vagy máshol úgy körlevelet készíteni, hogy a végeredményt ne 1 dokumentumban egyesítse, hanem annyiban ahány rekordból épül fel az adatbázis, vagyis minden egyes egyedi körlevél 1 dokumentum legyen?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 14:30
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Igen lehet.


Keress rá Word körlevél.


itt egy video : http://www.youtube.com/watch?v=NXym1mJpzzo


Sok sikert.

üdv.

2014. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam! NEm a sima körlevél készítést szeretném, hanem azt hogy ha van egy 10 változós körlevél, akkor a végén ne egy 10 oldalas dokumentum legyen a mentett állomány hanem 10db 1 oldalas dokumentum, mondjuk 1.doc, 2.doc, 3.doc vagy mitőbb az adatbázis címzettjének neve vagy cégneve legyen az egyes fileok neve.

Ilyen megoldást keresek!

2014. máj. 29. 14:54
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Értem, bocsi.


Akkor a következő a módszer szerintem:


Elkésziteni a körlevelet és egyesiteni az adatokat a körlevélben, kapsz egy 10 oldalas dokumentumot, aminek minden egyes oldala ugyanaz csak más adatok vannak benne.


Most átváltasz "Vázlat" Nézete.


Kijelölöd az összes oldalon azokat a sorokat amik szerint a dokumnetum neveket akarod (kijelölés CTRL + kattintás), ha megvan a kijelölés átrakod a kijelöléseket 1. szintre. Majd megszünteted a kijelölést. (Sajnos ez nekem csak akkor működött, ha az 1 szintnek kijelölt sorok az első sorok voltak, bár lehet, hogy a szintekkel lehet játszani, ezt nem tudom)


Dokumentum megjelenitése Ikon.


Megjelenitett Szintekhez állitsd az 1. szintet.


Most jelöld ki az egészet.


Létrehozás ikon


Aldokumnetumok létrehozása ikon


A megjelenő ablakra (mentés - OK) a 10 oldal átvált oldalnként egy-egy linké, illetve az oldalak külön, külön mentésre kerülnek, oda ahol az eredeti dokumentum van,

készen vagy.


Kép : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Ez utóbbi jó lehet.

Kipróbáltam, működik!

Remélem a több oldalas szerződéseknél is tudom alkalmazni a több ezres mennyiségnél, mert az lenne a fő cél.


Köszi még egyszer!


Üdv!

2014. máj. 30. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!