Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Toshiba laptopom új...

Baranyi TibORRRR kérdése:

Van egy Toshiba laptopom új most vettem de nem tudom feltelepíteni se lemezről se boot pendriverol, hiába állitottam be a biosba?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Picit több infó? Milyen op. rendszerrel vetted? Mit szeretnél rátenni?
2014. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megprobáltam dvd-t irni több lemezt is meg pendriverol is boottam de nem ismeri fel azt se! No boottable device ezt irja ki
2014. máj. 29. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdeztem valamit! Mert ha pl. Linuxszal vetted, akkor a win telepítő a b. életbe nem fogja felismerni, amig nem csinálsz egy NTFS partíciót, mert a Linux EXT fájlrendszeren szokott lenni, de a win azt nem ismeri fel.
2014. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oprendszer nélkül volt és most raknák rá mást!Win 7-et szeretnék
2014. máj. 29. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor az alapok mennek, ugye? Jól írod ki a lemezt, Pendrive-ra is tudod, hogy kell tenni, BIOS-ban is betudod állítani a boot sorrendet stb.?

Ezt próbáld azért meg: [link]

Ez a GParted nevű program, egy bootolható particionáló. Rád bízom, hogy cd vagy usb változatot töltöd le. Arról bootolj be (remélem sikerül), és csinálj egy NTFS partíciót.


Ez meg egy kiváló pendrive telepítőkészítő progi: [link]

Nem tudom, hogy mit használsz, de nézz rá, hátha hasznodra válik.

2014. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Megpróbálom ezekkel a progikkal újra!
2014. máj. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!