Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mobbles androidos játékon...

Berni5 kérdése:

Mobbles androidos játékon miért nem megy a gps-em?

Figyelt kérdés
be van kapcsolva a GPS be hozza az utcákat de nem lehet szörnyet fogni mert az írja h :Gps helyzeted nem verheted át radarhaszálata közben

#telefon #Android #gps .játék
2014. máj. 29. 19:12
 1/3 ...kira... válasza:

A

Mobbles map felépítése:

1. Map külső része, (ez sőtét, itt nem látsz szörnyeket.)

2.középső (világos rész) az itt látható szörnyek nem befoghatók.

3.legbelső zöld rész csak azokat a szörnyeket foghatod be amik ezen belül vannak (kb 25m)

Ha messze vannak tőled a szörnyek akkor meny oda hozzájuk ugyanis a mobbles a valódi helyzetedet mutatja.


Reméllem tudtam segíteni.

2014. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Rá kell kattintani az Ok gombra ezután menj rá az Alkalmazások menüpontra és ott lesz olyan hogy Fejlesztés arra rá kell menni és ott lesz olyan hogy Hamis helyek ami elvileg ki van pipálva...az ne legyen kipipálva ;) Nekem így rendbe jött a radar. Remélem segítettem :)
2014. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az utolsó komenetelönek nagyon szépen köszönöm elem tudod képzelni mennyit segítettél köszi!!! Több mind fél éve probábltam rá jönni!! köszikeee
2014. aug. 18. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!