Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most melyik windowst érdemeseb...

Most melyik windowst érdemesebb telepíteni windows 8.1 vagy windows 7?

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Haladni kell a korral,egyértelműen Windows 8.1
2014. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha nincs bajod a Win 8 felületével és a start menü hiányával, szerintem próbáld ki a 8.1-et. Nálunk baráti körben is az új gépekre mindenhol 8.1 megy, mert jó, kellemes használni, és az alapvető dolgok nagy részben egyszerűbbek rajta (csak meg kell szokni). A metro felületet meg egyszerűen nem használom.
2014. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is azt használom már augusztus óta, de 2 hónap után már elégé belassul mindig
2014. máj. 29. 20:35
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem meg kifejezetten tetszik a metro felület és a start menü hiánya sem zavar
2014. máj. 29. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
A win8 kezelése és kinézete borzalmas, de mivel sok mindent támogat, amit a 7 nem, ezért 8.
2014. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a Windows 8.1-hez kijött egy új frissítés,amiben már start menü is van. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..
2014. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerintem meg a win 8.1 kezelése nagyon is jó és sokkal gyorsabb mint a win 7, am köszönöm a válaszokat
2014. máj. 29. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:

"A win8 kezelése és kinézete borzalmas, de mivel sok mindent támogat, amit a 7 nem, ezért 8."


Ilyen hülyeséget se hallottam még, főleg hogy ugyanazon a kernelen futnak. Max a kinézetre meg egyébre gondolhatsz szerintem.

Egyébként magam Windows 7 párti vagyok, de mivel haladni kell a korral és nekem is tetszik a 8.1, ezért azt ajánlom én is. Ha meg gondod van a belassulással, az azért lehet mert a telepítés nem megfelelő (formatálás csak gyors, driverek hiánya, jó vírusírtó hiánya stb), vagy esetleg egy hardver (pl hdd) gyengélkedik.


Ha mindent jól csinálsz, akkor a 8.1-nél semmilyen problémának nem kell fent állnia még 2 hónap után se, hacsak nem nyúzod mint az állat :D Persze itt gamekre értettem.

2014. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
felraktam a start menüt és undorító :D szerintem a windows 8 úgy jó ahogy van, amúgy formázni a telepítésnél szoktam és nem gyorsba, minden eredeti driver fent van a gépen, vírusirtó az Avast legújabb verziója és a hdd pedig 1 TB-os western digital 64MB-os. Köszönöm mindenkinek a válaszokat, ment a zöld kéz
2014. máj. 30. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!