Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas-nál, és Adobe...

Sony Vegas-nál, és Adobe After Effects-nél, létezik profibb videószerkesztő?

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
én egyszer csináltam egy előadást média szakon, a mozi filmek készítésével kapcsolatban, vannak a nagyobb stúdióknak saját vágó és szerkesztő videó szerkesztőjük, de azt nem videó szerkesztőnek mondanám, hanem film szerkesztőknek, de a kérdésedre a válasz az, h igenismegnemis :) miért érdekel?
2014. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán a Grass Valley EDIUS 7
2014. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért érdekelne, mert kb. 3 éve használom mindkettőt, és már nem érzek bennük fantáziát. :D Magyarul: Még profibb videókat szeretnék csinálni. :D
2014. máj. 29. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Mac-en: Final Cut
2014. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:
Benned legyen fantázia, ne a szerszámban. Egy jó festő a hüvelykujjával is jobb képet fest, mint más egy Talens ecsetsorozattal.
2014. máj. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

After Effectsben nem érzel fantáziát? Ha nem ismered, akkor menj rá a videocopilot.net-re, és ha azt mondod, hogy az ottani tutorialok nem mutattak neked semmi újat, akkor tényleg elértél egy komolyabb szintet. Ebben az esetben meg tanulj meg egy 3DS Max-ot, vagy Mayát, hogy 3D modellekkel is tudd színesíteni a tartalmadat. Azért a kérdés feltevéséből önmagában kétlem, hogy kisujjból megy az AE, legalábbis enyhén szólva fura lenne, hogy ezen a szinten a gyakorin érdeklődnél a továbbiakról. De persze én még csak 2 éve vagyok a szakmában, tehát nyugodtan cáfolj meg :)


Amúgy kíváncsiságból, elárulnád, hogy mi az, amit szívesen megmutatnál a videódban, de a Vegas és az AE túl buta hozzá?

2014. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most totál véletlenül belefutottam egy 15 nappal korábbi kérdésbe, amit észrevettem, hogy szintén te tettél fel arról, hogy hogyan lehet robbanást gyártani AE-ben. Ez csak tovább erősíti a hipotézisemet, és egy újat vet fel, miszerint mennyit foglalkoztál te ezzel ebben a 3 évben :D
2014. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!