Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra szeretném installálni a...

Újra szeretném installálni a gépem de nem értek hozzá. Windows 8 ra szeretném installálni. Elvileg az nem egy olyan nagy dolog mint a régebbiek pl win xp. Valaki végig tudna vezetni rajta? A progi a gépen van és ki is kéne írni cd re.

Figyelt kérdés

#újra installálás
2014. máj. 30. 09:29
 1/4 Tengor ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá, akkor ne te csináld! Ezer meg egy dolog előjöhet, amire még csak nem is gondolnál, és talán fel sem tűnik, ha nem tudod mit keress. Persze minden problémára a leírások, tutoriálok sem tudnak kitérni...

Keress egy szakit, aki vállalja, hogy amíg megcsinálja, addig nézheted és tanulhatsz!

A napfény városában én is vállalok ilyesmit.

2014. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk már megnéztem pár tutorialt és nem tűnt nehéznek.
2014. máj. 30. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen nem nehéz de pl biost betudod állítani hogy lemezről boot oljon? géped elbírja a w8 at ? ha elbírja a megfelelő driverek meglesznek hozzá?


Bár én azt mondom próbáld ki legfeljebb ha megakadsz segítünk

2014. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen azt nem tudom hogy kell hogy cd ről bootoljon. És a win 8 nál már nincsenek alapból betéve driverek?
2014. máj. 30. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!