Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az AVG tényleg egy csomó...

Hgfeusdj kérdése:

Az AVG tényleg egy csomó programot fenyegetésnek észlel?

Figyelt kérdés

Helló!

Az lenne a kérdésem, hogy tényleg ennyi vírusos program van vagy csak az AVG túl érzékeny? Szinte minden második letöltött programot vírusosnak érzékel. Azt hallottam, hogy az AVG egy csomó programot trójai-nak érzékel. Ez tényleg így van? És ha igen akkor hogyan tudom kiszűrni az igazi vírusokat a többi észlelés közül?



2014. máj. 30. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az illegális szoftvereket igen, a legálisakat nem. Ez az egyik dolog, amivel lábon lőtték magukat, és a felhasználók java átpártolt máshová. A maradékot meg elűzte a gusztustalan UI.
2014. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hali!

Nekem is AVG víruskeresőm volt és mindent Trójainak észlelt, sőt, a WinWP betöltése akkor nagyon hosszas ideig tartott és amikor a tálcán az óra mellett megjelent az AVG logója, egyből hibaüzenetet írt ki, hogy valamilyen fájl nem nyitható meg, hozzáférés megtagadva, vagy ilyesmi :S

Meg olyanokat írt, hogy Trójai faló van a systeme32 mappában és egy reklám vírust is észlelt -_-

Rakás szar az AVG -_-

A napokban vásároltam a MediaMarkt áruházból 5990.-ért egy Kaspersky Pure programot és azóta nincs semmi ilyen probléma :)

Érdemes pénzt gyűjteni, hogy BIZTOS helyről vegyél víruskereső/irtó progit.

Megéri annyit rászánni! :)

De lehet ennél jóval drágábban is kapni, de legalább tudod, hogy az a program a gyártótól van :)

2014. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csáó!Így utólag az én véleményem hogy az AVG inkább vírus mint vírusirtó...

CPU-t eszi Memóriát is sőt egyszer egy trójaira nem jelzett be tehát egy fos :-(

2014. jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!