Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell a legújabb Mozilla...

Hogy kell a legújabb Mozilla Firefoxon a könyvjelzőket megjeleníteni külön ablakban?

Figyelt kérdés
A régin ez működött, az újon pedig csak lépegetni lehet, és bosszant, hogy minden egyes könyvjelzőnél végig kell lépegetni, és csak felugrik a sok könyvjelző...

2014. máj. 30. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A legújabb firefox nálam is egy rakás szar lett, vissza is raktam a 12-est és kikapcsoltam a frissítést. Nálam azt produkálta, hogy ha be akartam rakni egy oldalt a könyvjelzők közé, nem választhattam, hogy melyikbe akarom tenni (könyvjelzők eszköztár, menü, stb), automatikusan bedobott mindent a nem rendezett könyvjelzőkbe, kérdés nélkül. És nem is találtam lehetőséget, hogy ezt kiküszöböljem. Gondolom, elcsesztek valamit a fejlesztők, én majd 1-2 hónap múlva újra próbálkozok egy frissítéssel, hátha addigra jó lesz.
2014. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Mármint a 28-ast raktam vissza, fogalmam sincs, miért írtam 12-est. :D
2014. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ctrl+Shift+B és lehet beállítani, hogy hova mentse, csak a kompetenciátok 0.
2014. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést, nekem semmi különös változás nincs. "oldal hozzáadása a könyvjelzőkhöz"-> mappa, kész. Ha a csillagra klikkelsz, a nem rendezett könyvjelzőköz teszi.

[link]

2014. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!