Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Toshiba Satellite...

Van egy Toshiba Satellite C660 laptopom, tegnap furcsán kezdett el viselkedni mit csináljak vissza álljon a világ rendje?

Figyelt kérdés
Tegnap a videóvezérlő ikon (catalyst) eltűnt a bal alsó sarokból...probléma volt már a géppel újra telepítettem,de véletlen (megszokás) a külső monitorral együtt sikeredett úgy hogy a laptop monitorja ilyenkor le volt tiltva,majd furcsálltam 1024x768 jelenik meg minden...nem érzékelte a videokártyámat csak az alaplapit...biosba nem tudok belépni semmiféle billentyű kombinációval hogy át állítsam ...viszont a gépet sem tudom újra telepíteni mivel usbről nem bootol azt is ott kell állítani (bios)..frissíteni biost nem tudok hogy a logo megjelenjen az elején és beengedjen ...mi a teendő segítséget szeretnék ebben kérni

2014. máj. 31. 07:57
 1/4 A kérdező kommentje:

CPU típusa Mobile DualCore Intel Core i3-380M, 2533 MHz (19 x 133)

Alaplap neve Toshiba Satellite C660

BIOS típusa Phoenix (11/26/10)

3D gyorsító ATI Mobility Radeon HD 5470 (Park)

Videokártya Szabvnyos VGA grafikus adapter (16 MB)

DMI rendszer verzió PSC1JE-00D00CHU

2014. máj. 31. 07:58
 2/4 A kérdező kommentje:
Google a barátom és rengeteg fórumot olvasgattam át de nem találtam megoldást erre a problémára ahhoz hogy a videokártyát engedélyezzem a biosba kéne bejutnom de a biosba nem tudok illetve ahogy emlékszem ha be is jutok ott nincs ilyen lehetőség agp beállítások...Nem tudom lehet e probléma rá volt kötve a külső monitor vagy esetleg hogy nem volt benne az aksi... Ha sikerülne újra telepítenem megoldódna a videokártya probléma? Frissítsem e esetleg a biost és ha igen akkor hogyan,mert amit a toshiba oldalán olvastam úgy nem lehet illetve floppy meghajtó kéne hozzá
2014. máj. 31. 08:14
 3/4 A kérdező kommentje:

Operációs rendszer: Microsoft Windows 7 Ultimate 64bit

amit még érdemes lehet tudni ...aidával néztem meg ezeket az adatokat..soha de soha nem kellett bármilyen windows-telepítésnél segítséget kérnem legyen az asztali vagy laptop..de ez most nagyon meglepett ,tavaly vettem ezt a laptopot használtan pc-s boltba és ez az első újratelepítésem vele...még annyit hogy a laptopba pár billentyű be volt ragadva amire nem találtam úgy szintén megoldást és kihúztam a saját billentyűjét és usb-s billel használom amióta megvettem ..soha nem hiányolta és a telepítés is simán ment nélküle

2014. máj. 31. 08:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Valaki ha kérhetném válaszoljon rá itt ülök és telik a nap ........ Egy magyar bios frissítési leírás és egy jó bios letöltési linket szeretnék,illetve vagy segítséget alternatív megoldásokra a biosba bejutás problémájának kiküszöbölésére ...előre is köszönöm
2014. máj. 31. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!