Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölt max sebességgel...

Gray00 kérdése:

Miért nem tölt max sebességgel Mozzilán? És mik ez a reklámok?

Figyelt kérdés

A laptopomon ha mozzilán akarok letölteni vmit akkor max. csak 220-230-al (kb/s) tölt, de ha ugyanezt megpróbálom a másik gépen akkor a rendes sebességgel tölti (2,5-2,7 MB/s). Ha a laptopon akarom torrenten tölteni akkor minden működik ugyanúgy 2,5-2,7 MB/s-sel tölt. Ez miért van?

Meg vannak beugró oldalak. Mármint... Mondjuk animét akarok letölteni, és mikor rámegyek a letöltésre, vagy még mielőtt rámennék azelőtt átrak egy másik oldalra vmi HTTPS transporterrel (valami hasonló nem biztos, hogy pont ez) és még a letöltést se kezdi meg. Ezt hogy lehetne letiltani? Köszi előre is a segítséget



2014. máj. 31. 15:02
1 2
 11/15 csacsi2 ***** válasza:

elszemetelődés (karbantartás)?!

CCleaner+Ccenhancer

[link]

[link]

Speddyfox (adatbázis tömörítő)

[link]

Innen nem tudom megállapítani, hogy a két gép, böngésző között mi a különbség. Karbantartás, adatbázis tömörítése elengedhetetlen. Különbség a gép különböző paraméterei, beállításai, programjai, driverei a telepített programok, bővítmények, kiegészítők között lehet, ami igen tág értelmezés, végtelen számú lehetőség.

2014. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, a legutóbbit még nem próbáltam ki, de amióta letöltöttem a cfos-t majdnem teljesen jó :)

[link]

2014. jún. 14. 12:05
 13/15 csacsi2 ***** válasza:
HTTP C bulk a letöltés. Kapcsolatokat ha megnyitod ideiglenesen tudod priorizálni is! Érdemes a forgalomátalakítást az átviteli sebesség előnyben részesítése -re rakni! Ping a játékoknál fontos. Vedd alacsonyra amiket nem használsz pl levelező pop... protokolt veszi elsőnek alapul, utána a beállított programokat.Nagyon elállítod akkor rosszul is elsülhet (fordított eredmény) további kérdésed van a programmal kapcsolatban írj, válaszolok!
2014. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 csacsi2 ***** válasza:
karbantartó programokat nem véletlen ajánlottam, igen hatásosak!CCleaner-ből profi programot kreál a CCenhancer, és az alkalmazások listáját folyamatosan frissítik, bővítik (2-3 hetente), így nagyon hatékony. Speddyfox meg a firefox adatbázis méretét csökkenti, töredezettségmentesíti, így sokkal gyorsabban éri el a firefox. ez a két program kis méretü, portable, nem is kell telepíteni sem! Nekem beválltak.
2014. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
csacsi2 : nagyon szépen köszönöm. Kipróbáltam a CC-progikat, a Speedyfoxot. Tökéletesen működik:)
2014. jún. 19. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!