Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beállitani, hogy...

Hogyan tudom beállitani, hogy jelezze, ha e-mail jött?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom beállitani,hogy jelezze mikor e-mailem érkezett,ne kelljen mindig megnyitanom!?Freemailos vagyok! Köszönöm a segitséget!
2009. dec. 31. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérjél SMS-értesítést. Ennél jobbat nem tudok.
2009. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én olyanra gondolok ami a monitoron jelzi,ugy mint a citromailos.-ott van ilyen pont a beállitásoknál,de a freemailnál nem találom!Azért kösz
2009. dec. 31. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:

gmail-re: (ingyenes)

[link]


freemail, talán ezek:

PopTry3.2 - egy Mail Checker, azaz levelezőhöz beállítható értesítő, levél érkezésekor. A Tálca alján lévő sávban helyez el egy kis borítékot, ami majd azonnal jelzi, a levél postafiókba érkezés pillanatában, beállítástól függően, hány levelünk van.

Letöltés:

[link]

Tájékoztató:

[link]


esetleg ez:(csak Windows-on műkszik!)

[link]


ez előfizetéses szolgáltatás:

Azonnal szeretné tudni, ha új levele jött? Fizessen elõ a freemail sms értesítõ szolgáltatására. Részletek belépés után az extra menüben.

[link]

2009. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mozilla Thunderbird levelezőkliens ezt tudja, amikor elrejtem a Tálcán, akkor is megjelenik a boriték a jobb sarokban, sőt kiírja a leveleket ki irta és mi az első sora...
2009. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!