Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MO-on miért használják ilyen...

MO-on miért használják ilyen kevesen a TOR böngészőt mikor a világ minden országában igen elterjedt?

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 31. 17:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
na mindegy, nem akarok senkivel ezen vitatkozni, nyilván aminek előnye van annak hátránya is, ez így van mindennel az életben, igazából köszönöm a válaszokat, megkaptam arra is amit kérdeztem, aki használja az elviseli a hátrányokat a kapott előnyökért, aki pedig nem használja az nem igényli azokat az előnyöket, legalább is nem annyira hogy a hátrányokat megengedje magának :)
2014. máj. 31. 18:18
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Megnéztem, nekem nem tetszik.
2014. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 harminezer oxigén ***** válasza:
88%

#9


A youtube-on azt a kis kellemetlenséget, hogy kéri az életkor megerősítése céljából a bejelentkezést, ki lehet kerülni:


itt egy normál youtube link amit nem nézhetsz meg bejelentkezés nélkül:

https://www.youtube.com/watch?v=FboHJwklIF0


fogod a böngésződ címsávjában található linket és kézzel átírod erre:

https://www.youtube.com/v/FboHJwklIF0


összefoglalva: a youtube linkben található: "watch?v=" részt átírod "v/" - re és máris meg tudod nézni bejelentkezés nélkül. :D


megj.: a videót ilyenkor kiteszi fullscreen-be, a youtube-on történő további kereséshez vissza kell majd lépni az előző oldalra (kicsi balra mutató nyilacskával ellátott gombocska a böngésző ablak bal-felső sarkában :D )

2015. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%

#12 - "Megnéztem, nekem nem tetszik."


Ebből csak az derül ki, hogy fogalmad nincs mire való! :D

Hogy...nem a külcsín a lényege...hanem a funkciója... :D

2015. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező!


Azért, mert a TOR megbukott! Nagyon sokan nem tudnak róla, de a .onion hálózat sebezhetetlennek, és teljesen titkosnak és anonim nek hálózata már többé nem az, emberek kerültek börtönbe, és .onion végű oldalak kellős közepére került fel az FBI logója, ahol csak az volt olvasható hogy a szervert lefoglalták, és illegális tartalom miatt elérhetetlenné tették. A TOR Hidden wiki alatt található linkek többsége ma már nem működik, (.onion) a szervereket megszüntették, vagy elkapták a tulajaikat. Én magam is teszteltem régen, mert volt pl olyan szolgáltatása hogy anonim email, viszont az illegális tartalmakra soha nem léptem rá, mert már abban az időben fent volt a hír hogy az FBI a titkosítást feltörte. Magán embernek még biztonságos, de jó tudni hogy már nem feltörhetetlen, és az FBI számára látható.

2015. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

A TOR továbbra is feltörhetetlen HA...

Ismétlem...HA betartod a készítők által javasolt dolgokat!


Csak pár, ami fontosabb:

- NE torrentezz vagy tölts le fájlokat közvetlenül a böngészőben

- NE telepíts bővítményeket, főleg NE Flash-t

- Használj HTTPS kapcsolatot

stb.stb-stb


Ha nem nyitod meg a kiskapukat a szabályok áthágásával, a rendszer tökéletesen működik ;)


Magyarországon pedig azért használják kevesen, mert ez a piciny ország mindenben Évekkel, van amiben Fényévekkel lemarad! :D

2015. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem bukott meg, mai napig fejlesztik ;)
2015. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%

13:26 os vagyok, valóban fejlesztik de itt az egyik írás rá hogy miért nem biztonságos már, itt azt is leírja hogy miért nem:

[link]

2015. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

# 18

Akkor én készítek holnap az egyik konkurensemről 5 leírást hogy miért csinál szr munkát, felteszem a hatalmas 'zinternetre' és aki olvassa, minden gondolkodás nélkül el is hiheti ;)


Az internet fele hazugság és propaganda.

Az NSA-nek és minden kormánynak, kormányszervezetnek is megvan a maga propagandája.

Pl. ki nyer azon, ha azt mondja már ne használja senki mert már nem ér semmit...naná hogy többek között az NSA!


Nem szabad mindent elhinni amit a neten lehet olvasni.

2015. ápr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!