Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A watch dogs mért nem indul...

A watch dogs mért nem indul el amd dual graphics beállítással csak, nélküle?

Figyelt kérdés
Laptopomon nem indul el a watch dogs ha be van pipálva az amd catalyst-be a dual graphics, csak ha le van tiltva, így csak az APU, energia takarékos gpu megy, van erre valamilyen megoldás, le szedtem a legfrisseb catalyst (béta) verziót is, de úgyse.

2014. máj. 31. 20:49
 1/6 levis56 ***** válasza:
Szerintem a dual mód csak két külső kártyára vonatkozik,úgy nem dual,hogy integrált APU+dedikált,vagy ezt vagy azt a kártyát tudod egyszerre használni. Asztaliban megy a két kártyás módszer ha a lap engedi,de ott is vagy az integráltat vagy a dedikáltat/okat tudod használni. Ha van másik kártya az APU kívül a gépedben a BIOS beállításokban állíts a GPU Priority a dedikáltra.
2014. jún. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De pedig működik együtt [link] AMD A10-4600m Radeon HD 7660g + HD 7670m más játékoknál igen csak a Watch Dogs nem engedi, mert egyszerűen nem indul el csak ha levan tilta [link]
2014. jún. 1. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy maga a game nemjó próbáld meg letölteni máshonnan... Nekem innen van és működik rendesen minden!:

https://www.youtube.com/user/Metatongaming

2014. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elindul meg jól fut csak amikor bekapcsolom a dual graphics-t akkor nem akar elindulni, kerestem rá megoldást, tudnak elről a hibáról mert fórumokon is azt irják hogy tiltsuk le a dual graphics-t csak nemtom hogy van e arra a megoldás hogy ne kéljen letiltani
2014. jún. 2. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Ubisoft állítólag dolgozik a hibán
2014. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát remélem
2014. jún. 12. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!