Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laggol a Counter Strike 1.6...

Laggol a Counter Strike 1.6 Miért? Infok lejjebb.

Figyelt kérdés

Valamelyik nap leszedtem a gépről a Windows XP-t, és feltettem a Windows 7-et, feltelepítettem minden játékot.. (CoD4,GTA4,Fifa09,Mirrors Edge.. stb), viszont a Counter Strike 1.6, valamiért laggol és nagy a pingem, de a nettel semmi gond sincs... 25mbyte-os, és egyedül használom. Azt se hiszem hogy a gépel van baj, mivel elég erős szerintem a játékhoz.

Config:

Intel Core 2 Duo E7500 2 x 2.93 GHz.

2Gb DDR2 Ram. 2 x 1Gb

Nvidia GeForce GTX 280 1Gb.


Szóval nem értem próbáltam minden beállítást: legkisebb, legnagyobb, közepes mindegyiken laggol.. Windows XP alatt tökéletesen futott. Ha valaki tudja mi a gond kérem írja le :) Köszönöm.


2014. jún. 1. 01:12
 1/3 dmhun válasza:
Driver-eket feltetted? Win7-hez valók? Szerintem érdemes ezzel próbálkozni.
2014. jún. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert fel kéne tenni a video drivert, mert ami a windows-ban van beépítve, az csak szoftveres opengl-t tud. De aki ezt nem tudja, annak nem lenne szabad számítógéphez nyúlnia.
2014. jún. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem mindent.. köztük a videó kártya drivert is..
2014. jún. 1. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!