Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Intel alapú gépre milyen JÓ...

Intel alapú gépre milyen JÓ minőségben felvevő Screen Recordert tudtok?

Figyelt kérdés

Frapset használtam, de lefagyasztja a gépet mostanság :(

Ha tudtok, linkeltek is?

az OP nem fut, a hypercan rossz minőségű a camstudiot meg nem szeretem. ><

ESETLEG az Actionon, OP kívül olyan ami készít facecamot is?



2014. jún. 1. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még jó hogy kilőtted a legtöbb jó recordert. Szerintem tedd újra a gépet ha Fraps lefagyasztja.
2014. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az megoldja a problémákat? Mert a gépem alapból "betegeskedik"

hamar felmelegszik majd kikapcsol... /van alatta egy kis ék, így rendesen kap levegőt/

2014. jún. 1. 15:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát miért nem ezzel kezdted ember? Annak a gépnek csak egy karbantartás kell. A processzort újra kell pasztázni (előtte alkohollal megtisztítani) és a ventilátorokat is be kell zsírozni és nem fog túlmelegedni és lefagyni. Ha kitisztítottad és újraraktad (ilyenkor már ez is esedékes), akkor már semmi gond nem lesz.

Egyébként így akár milyen jó minőségű felvevőt rakhatsz fel, mivel mindegyik meghajtja a gépet, így mindegyiktől túl fog melegedni és laggolni (fagyni) fog és újraindul stb.

2014. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

Nagyon nehéz ezeket megcsinálni? Sokba kerül? Mert inkább szerelőhöz vinném.

lányként nem merek hozzákezdeni :(

2014. jún. 1. 16:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit.

Egyébként igen, a szerelő sokba kerül, kb olyan 4-6 ezret is elkérhet érte (nekem ez sok), és nem is biztos hogy jó munkát csinál, ha meg látja hogy az ember nem is ért hozzá, akkor többet kér el és ilyen "épp hogy jobb legyen" munkát csinál.

De egyébként nem sok, mivel gép zsírt egy csipetnyit vagy olajat esetleg bárhonnan (szomszéd, szülők, garázs stb) lehet szerezni, egyedül csak egy 400-500 forintos pasztát kell venni amivel újra kell pasztázni a gépet bizonyos helyeken. Tisztításhoz meg egy kis gyógyszertári alkohol kell, meg egy száraz ecset, amivel a port szépen le kell szedni.


Itt egy video is hozzá, belenéztem és úgy látszik jó, csak a lekváros rész hülyeség, csak pasztával szabad megtenni:

http://www.youtube.com/watch?v=YL3kOmr4YRo

2014. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem nehéz, csak óvatosan és nyugodtan kell csinálni, persze nem tudom lányként milyen lehet, de szerintem nem nehéz. Annó én is úgy kezdtem hozzá, hogy féltem meg semmit nem értettem hozzá, mára pedig havonta több gépet is megcsinálok, vagyis tisztítok és újratelepítek, de néha még javítok illetve össze is rakok gépeket (újonnan). Egyébként szerintem egy férfi ismerős könnyen megtudja csinálni, főleg ha ért a barkácsoláshoz.
2014. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! :)
2014. jún. 5. 01:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Próbáld a Camtasia Studiót! Felvevő és rögzítő is egyben!

Itt van egy videó (a leírásban ott van a kód): http://www.youtube.com/watch?v=16LS629Hnt4

2014. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez milyen rossz reklám volt he?

Mint írta: "a camstudiot meg nem szeretem. >< " meg egyébként se az a probléma. Istenem.

2014. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 A Camstudio mióta Camtasia Studio? Nem mindegy melyik milyen. -_-
2014. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!