Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van magyarítás a Mount and...

Van magyarítás a Mount and Blade Warband v1.158 játékhoz?

Figyelt kérdés

A beállításokban át lehet állítani a nyelvet magyarra, de így a játék 50% sem lesz magyar.

Köszi a segítséget! :)



2014. jún. 1. 17:38
 1/6 Csori96 ***** válasza:
Nem készült hozzá külön magyarítás, mivel magyarul is megjelent.
2014. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom é is, be is állítottam magyarra, de íggy igazából csak a menük lettek magyarok, például párbeszédek angolul vannak. Vagy is a magyar nyelvhez kellene magyarítás.
2014. jún. 7. 11:50
 3/6 Csori96 ***** válasza:

Nem játszottam a játékkal, nincs is meg. Nem tudom, hogy amikor magyar nyelven megjelent, akkor mi minden volt benne magyar, de azt tudom, hogy semmiféle magyarítás sem készült hozzá.


Valószínűleg a párbeszédek is le lettek fordítva, és nálad azért angolul jelenek meg, mert valami probléma van. Lehet, hogy a játék 1.158-as verziójához, nem igazították hozzá hivatalosan a magyar nyelvet.


Esetleg próbáld meg egy korábbi verzióját a játéknak, elméletileg az 1.10-esben jó a magyar nyelv, de nem vagyok benne biztos.

2014. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem 1.134-es verzióm van,de nálad is kell működnie!

www.youtube.com/watch?v=gkBGEqLL2uM

2014. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sajnálom hogy megint írok,de elfelejtettem hogy link a leírásban.

(Ne a mappákat cseréld ki,az ,,Olvasd el-t!" OLVASD EL!)

Jó játékot! :)

2014. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
G
2018. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!