Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Maxhton böngésző vélemények,...

Maxhton böngésző vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az érdekelne főleg, hogy megbízható e, nem vírusos, kémkedős stb.

Indavideo-ról szeretnék letölteni vele, mert itt olvastam, hogy ezzel lehet, de idáig nem is hallottam erről a böngészőről.



2014. jún. 1. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Megbízható, ingyenes, nem vírusos (mégis miért lenne az?). Androidon használtam régebben, de nem jött be, az androidos alapböngésző jobb volt. PC-n Firefoxot használok, Ajánlom neked is, downloadhelper böngészőkiegészítővel pedig biztosan könnyen lejönnek a vidik indavideóról.
2014. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, pár éve használtam a downloadhelper-t, de úgy két hét után a Firefox kiírta, hogy tiltsam le mert nem biztonságos, ezért keresek valami mást.
2014. jún. 1. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam tényleg gyors. Admin felületen viszont nem tudtam törölni az előzményeket...emiatt nem használom. Egyébként videók lementésére a jDownloadert használom és egyéb anyagok letöltésére is...

Ráadásul portable módban és szinte minden videót le tud menteni. Ajánlom.

2014. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha lomhább, de biztonságosabb böngészőt szeretnél, ott a mozilla, ha gyors, de nem annyira védett böngészőt, arra ott a Maxthon, és az opera. :)
2014. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!