Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassú a Torrentem?

Haytham1974 kérdése:

Miért lassú a Torrentem?

Figyelt kérdés

Kb egy hete volt egy frissítés és azóta nagyon lassan tölt lefelé. valamikor egyáltalán nem, vagy 0,5-3 kb/s-mal. Amúgy is lassú, 1 megás a netem ami általában 140 kb/s-mal szokott letölteni.

de mostanában nem akar. Miért van ez?

Pedig sokkal többen seeder van mint leecher.

Akármit töltök le így van.



2014. jún. 1. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Az emberek java része már rég elpártolt az utorrenttől, mert manapság bloatware, sokkal inkább a reklámokkal foglalkozik, mint a letöltésekkel.


Próbáld meg a qbittorrentet, hátha több szerencséd lesz vele.

2014. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben kipróbálom.

Köszönöm

2014. jún. 1. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy telepítsd valamelyik 2-es verziót (én a 2.2.1-et használom évek óta), és kapcsold ki a frissítés keresést. Semmilyen reklám nincs benne és hibátlanul működik, ellentétben az összes 3-as verzióval, amikkel néha én is próbálkoztam, de mindig volt valami gebasz, ami miatt visszatértem a régihez.
2014. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ezt a bittorentet és működik. Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. jún. 1. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A legújabból is (3.4.1) ki lehet szedni a reklámot. Én is évekig 2.2.1-et használtam, de amint pár hete láttam, hogy a legújabból is ki lehet szedni a reklámot, rögtön váltottam. Mintha a letöltés is egy kicsit gyorsabb lenne, bár ez csak érzés. Itt a vidi: https://www.youtube.com/watch?v=WN5MEsHGkig
2014. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!