Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Bandwith Meter...

Letöltöttem a Bandwith Meter Pro-t,1 hónapig használtam ingyen, most kéri, hogy vegyem meg. Letöröltem, újratelepítettem, de így is emlékszik. Mit tegyek, hogy újra 1 hónapig ingyen használhassam?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

töröld le, utána valami progival távolítsd el a registryből

utána elfogja felejteni

2009. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OP RENDSZER ÚJRATELEPÍTÉS

CRACKELÉS

KERESS HOZZÁ KULCSOT

2009. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Vistám van. Letöltöttem a TuneUp-ot, tisztítást végeztem a registry-k között 1-Click Maintenance segítségével. Letöröltem előtte a Bandwidth-et. Újratelepítettem, mégis emlékszik. Beírtam, hogy Futtatás: regedit és Szerkesztés/Keresés segítségével próbáltam rákeresni a Bandwidth névre. Egy valamit találtam, azt kitöröltem. Töröltem a progit, majd újratelepítettem, de még mindig emlékszik rá. Tudnátok segíteni, hogy hogy találnám meg a registry-jét? Szerkesztés/Keresés... vagy Következő keresése... Mit írjak be? Valamit törölni kell vagy átállítani az értéket valahol?

Újratelepíteni a Vista-t most nem akarom emiatt. Kulcs kereséshez (crackeléshez) nem értek, de ahhoz annyira talán nem is akarok... Bár ha adsz rá egy linket, rákukkantok... Köszi!

2009. dec. 31. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen okos program. És még nagyon sok ilyen időlimites progi van, amit vagy feltörsz, vagy emlékezni fog, hogy ezen a gépen bizony ő már "megvolt".
2010. jan. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!