Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell Ubuntu-ban a...

Hogyan kell Ubuntu-ban a Transmission torrent kliens letöltéseket átírányítani egy másik partíccióra?

Figyelt kérdés
A Transmission-ban nincs beállítási lehetőség. Simán menti a letöltések közé, de nekem ott csak 7Gb-om van szabadon. A másik partícción meg van 220Gb. És ha ncore-ról letöltök vmit, betellik a partíccióm, de addig nem tudom áthelyezni, amíg vissza nem seed-eltem. És persze mellé tölteni vmit meg nincs hely. aki ért hozzá segítsen már. Köszi. :)

2014. jún. 3. 14:12
 1/1 Tengor ***** válasza:
100%

Jobb gomb a torrentre és kiválasztod, hogy hely megadása. Kijelölöd, hogy hova menjen és megadod neki, hogy helyezze át a fájlokat.

Egyébként amikor felveszed a listára, akkor is megkérdezi, hogy hova töltsön le.

2014. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!