Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megmarad a játék originen?

Megmarad a játék originen?

Figyelt kérdés
Máig ingyenes a BF3 én elkezdtem tölteni de sok idő letölteni és csak hétvégén lenne rá időm .. Ha csak elkezdtem tölteni a bf3-at akkor még megmarad?

2014. jún. 3. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit "megvásároltad", már a tiéd. Ha bejelentkezve a fiókba látod a játékaid között, akkor bármikor le tudod tölteni.
2014. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*Amint
2014. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jún. 3. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vetted meg a játékot akkor nem hiszem hogy megmaradna, mivel máig ingyenes azaz a hétvégén nem valószínű hogy menni fog
2014. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még ma is ottvan a játékok között.. most kezdem el tölteni merrt eddig még tölti
2014. jún. 4. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
@4-es hozzászóló: Amint elindítod a letöltést megkapod a szoftverkulcsot hozzá és onnantól bármikor letöltheted ugyanúgy ingyen. Ha újrarakod a géped és minden törlődik még akkor is ingyen leszedheted. Vigyázat: az Origin klienssel futtatott játékok allergiásak a Razer Game Booster-re. Amennyiben a Razer Game Booster fut, a játék eléggé nagy problémákat okoz miközben nem indul el (emiatt kellett legutóbb újrarakni a gépem).
2014. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
HA a jogot megkaptad (és a számlát emailben) az onnantól a tiéd ha a gépeden van ha nem... később is letöltheted, ne parázz :D énnekem is így van meg...
2014. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!